Kontrast A- A+
Baner nr 1
Baner nr 2
Baner nr 3
Baner nr 4
Baner nr 5
Baner nr 6
Baner nr 7
« powrót

SPOTKANIE OPŁATKOWE 2022

Dodano: 2022.12.16


 W Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach odbyło się spotkanie opłatkowe, połączone ze Świątecznym Koncertem w wykonaniu znanych i cenionych artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu – Pani Joanny Horodko (sopran) oraz Pana Jakuba Czerskiego (fortepian). Muzycy występowali na wielu zagranicznych scenach                w Berlinie, Toronto czy Carnegie Hall w Nowym Jorku, najsłynniejszej sali koncertowej, jednej z najbardziej prestiżowych na świecie.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele powiatu poznańskiego, ze starostą poznańskim Janem Grabkowskim na czele. Obecny był również Pan Paweł Jazy zastępca wójta gminy Dopiewo. Starosta złożył mieszkańcom           i pracownikom życzenia świąteczne, podkreślił szczególną misję placówki oraz starania czynione w celu zapewnienia seniorom, jak najlepszych warunków życia i ciepłej, domowej atmosfery. W tym roku tradycja dodatkowego miejsca przy stole wigilijnym nabrała głębokiego i prawdziwego sensu. W spotkaniu bowiem wzięli udział goście z Ukrainy, obecnie zamieszkujący na terenie Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach.

Podczas uroczystości wręczono wszystkim mieszkańcom Domu upominki, ufundowane przez Zarząd Powiatu   w Poznaniu. Spotkanie było również znakomitą okazją do serdecznych rozmów, kosztowania świątecznych, tradycyjnych potraw, a także do wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek.

Autor: Robert Leszczak

 

GALERIA

FACEBOOK

Oferta dodatkowa

Oferta dodatkowa hotelowaOferta dodatkowa - rehabilitacja i rekreacja Oferta dodatkowa - konferencje i szkolenia

Średni miesięczny koszt utrzymiania mieszkańca DPS w Lisówkach na rok 2022

Nowy koszt utrzymania mieszkańca:
  4.050,86 zł.

Przydatne linki

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej PCPR Poznań Biuletyn Informacji Publicznej Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach MOPR Poznań Powiat Poznań

E1.PL - strony www