Kontrast A- A+
« powrót

KOMUNIKAT DYREKCJI DPS W LISÓWKACH

Dodano: 2020.07.16


 

SZANOWNI PAŃSTWO

Mając na uwadze trwający stan epidemii i bezpieczeństwo zdrowotne naszych mieszkańców informuję, że odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach mogą się odbywać tylko w szczególnych przypadkach. Od dnia 20.07.2020 r. zostanie udostępniona na terenie DPS specjalnie wyznaczona, plenerowa strefa dla odwiedzających.  Wszelkich informacji dotyczących terminów i zasad odwiedzin udzielają pracownicy socjalni pod numerem telefonu 61 8148-049.

W DPS w Lisówkach obowiązują zasady bezpieczeństwa – reżimu sanitarnego, do których odwiedzający muszą się bezwzględnie stosować. W przypadku odmowy ich przestrzegania, dana osoba nie zostanie wpuszczona na teren DPS w Lisówkach.

Zachęcamy również do kontaktu z mieszkańcami poprzez videorozmowy.

Powyższe decyzja i działania podyktowane są wyłącznie ochroną naszych mieszkańców – grupy szczególnie narażonej na skutki zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Z poważaniem

Robert Leszczak

z-ca dyrektora DPS w Lisówkach

Oferta dodatkowa

Oferta dodatkowa hotelowa Oferta dodatkowa gastronomiczna Oferta dodatkowa - rehabilitacja i rekreacja Oferta dodatkowa - konferencje i szkolenia

Średni miesięczny koszt utrzymiania mieszkańca DPS w Lisówkach na rok 2020

Nowy koszt utrzymania mieszkańca:
  4.874,78 zł.

Przydatne linki

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej PCPR Poznań Biuletyn Informacji Publicznej Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach MOPR Poznań www.itvpowiatpoznanski.pl Powiat Poznań